Atlantis - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis - RPG

Welcome to the lost city Atlantis
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Главният плаж
Старите храмове. EmptyЧет Юли 26, 2012 8:06 am by Klaus

» Вашите банери.
Старите храмове. EmptyПет Юни 29, 2012 10:50 pm by Harley Benton.

» Приятелите ни.
Старите храмове. EmptyНед Май 27, 2012 4:02 pm by Skyler Sweetheart

» Искате ли да си спретнем едно Масово?
Старите храмове. EmptyВто Май 22, 2012 9:47 pm by Skyler Sweetheart

» Частните басейни
Старите храмове. EmptyПон Май 21, 2012 4:35 pm by Skyler Sweetheart

» Търся си другарче за Рп!
Старите храмове. EmptyПон Май 21, 2012 10:04 am by Areliya Valentine

» Масов РП - На черната комета ЗАПИСВАНЕ
Старите храмове. EmptyНед Май 20, 2012 8:11 pm by Klaus

» Оцени профила на предишния.
Старите храмове. EmptyНед Май 20, 2012 5:26 pm by Skyler Sweetheart

» Какво казва подписа на предишния?
Старите храмове. EmptyНед Май 20, 2012 5:24 pm by Skyler Sweetheart

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Съб Апр 14, 2012 6:16 pm
Top posters
Sebastian Belford.
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Skyler Sweetheart
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Andrea Belford.♕
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Валъри Питърсън
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Вайлет
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Klaus
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Joshua Riley
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Claire Quinn.
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Leonora Hedley-Dent
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 
Mrs. Color
Старите храмове. EmptyСтарите храмове. I_voting_barСтарите храмове. Empty 

 

 Старите храмове.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Andrea Belford.♕

Andrea Belford.♕


Брой мнения : 102
Join date : 22.03.2012

Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Старите храмове.   Старите храмове. EmptyНед Апр 01, 2012 7:43 pm

Старите храмове. 114096313_large
Върнете се в началото Go down
Andrea Belford.♕

Andrea Belford.♕


Брой мнения : 102
Join date : 22.03.2012

Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите храмове.   Старите храмове. EmptyПон Апр 23, 2012 5:34 pm

От няколко дни не можех да си намеря място в двореца. Бях се сдърпала със Себастиан ,понеже на няколко пъти го бях хващала да се мотая с някакви момичета. В същност бе напълно нормално.. както казваше майка ми все някога щях да му омръзна. до преди малко бе в стаята ми.. говореше ми как е било време вече да се оженя за да продължа знатният род на баща ми,всичко зависело от това,че било време да престана да се мотая със своя брат и да погледна по-сериозно на нещата. едва не хвърлих нещо по нея,но си замълчах,просто кимах,защото нямах намерение да споря повече. Накрая щеше да стане точно така. Изчаках я да излезе със Стивън и веднага избягах от двореца,взимайки една малка част от дрехите ми. Щях да ида при чичо си в един от храмовете в които работеше. Имаше изящни фигури на боговете правени от него.. обожавах да ходя там сред природата. През цялото време имах чувството,че някой ме следи,но както винаги моето шесто чувство бе грешно. Чичо се зарадва когато ме видя,веднага ме настани в най-хубавата стая и ми каза колко време остава до вечерята. През това време започнах да се разхождам из многото сгради,докато не стигнах до една огромна тераса от където се виждаше част от Атлантида и огромна част от планината.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Belford.

Sebastian Belford.


Брой мнения : 147
Join date : 22.03.2012

Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите храмове.   Старите храмове. EmptyПон Апр 23, 2012 5:50 pm

През тези няколко дена се случиха няколко неща Андреа май се сърди на Себастиан не се знае от няклко дена не са си говорили въпреки че постоянно се засичат из двореца.Белфорд бе объркан .Стаята на Андреа бе точно до неговата затова се чуваха всички разговори.Но след като майка им излезе от нейната стая се чу отваряне на шакове и тропане май нещо ставаше.Вратата на стаята й бе леко отворена и видя че тя събира нещата си .какво за бога правеше тя !?Питаше се този въпрос.Когато вратата се отвори рязко той използва вампирската си скорост и се скри в тъмния ъгъл.Изчака тя да завие и тръгна след нея.Къде ли отиваше да не би да иска да дари тези дрехи но по начина по който майка й говореше едва ли.Май си отиваше.Не . Не може да е истина.Това би разбило сърцето на Себастиан.Момчето тръгна след нея и започна да я следи.Пътищата му бяха познати това бе пътя към чичо й .Какво ли щеше да прави там?Видя къде е настанена Андреа и се изкачи по стената като връхлетя във стаята.
-Какво си мислиш че правиш?-Попита леко ядосано.
Върнете се в началото Go down
https://atlantis-rpg.bulgarianforum.net
Andrea Belford.♕

Andrea Belford.♕


Брой мнения : 102
Join date : 22.03.2012

Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите храмове.   Старите храмове. EmptyПон Апр 23, 2012 6:31 pm

Мислите ми бяха прекъснати от ядосаният тон на Себастиан. Обърнах се и го погледнах с ледено изражение.
- На какво ти прилича? - попитах малко след това отново обръщайки се напред към гледката. Можех ли наистина да напусна Атлантида след толкова много време прекарана в нея? - Ти защо си тук.. нямаш ли някоя уредена среща с някоя красавица? - попитах леко подразнено. Моята среща щеше да бъде съвсем скоро с някакъв си Ренли,бил доста заможен.. като че ли бяхме в онова кралско време където потеклото имаше значени. Обърнах се отново към Себастиан тръгвайки по обратният път към другата сграда,но той хвана ръката ми и ме погледна още по-ядосано.
- Пусни ме за бога! Какво искаш от мен? - извиках почти безпомощно опитвайки се да се освободя от захвата му.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Belford.

Sebastian Belford.


Брой мнения : 147
Join date : 22.03.2012

Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите храмове.   Старите храмове. EmptyСря Апр 25, 2012 6:42 pm

Момчето я погледна и се шокира от чутото .
-Единствената красивата с която имам среща си ти ... Андреа защо се държиш така.Моля те кажи ми .-Каза и я прегърна силно като ръцете му се сключиха в една желязна преграда от която нямаше начин да се измъкне.
-Няма да те пусна докато не ми кажеш какво става.-Каза сериозно той и очите му срещнаха нейните .
Защо Андреа реагираше така и за какви красавици говореше така?Нямаше да я пусне нито да си тръгне докато не получеше отговор.
Върнете се в началото Go down
https://atlantis-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Старите храмове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите храмове.   Старите храмове. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старите храмове.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atlantis - RPG  :: Atlantis. :: Around Atlantis.-
Идете на: