Atlantis - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis - RPG

Welcome to the lost city Atlantis
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Главният плаж
Лятото на 1900г.  EmptyЧет Юли 26, 2012 8:06 am by Klaus

» Вашите банери.
Лятото на 1900г.  EmptyПет Юни 29, 2012 10:50 pm by Harley Benton.

» Приятелите ни.
Лятото на 1900г.  EmptyНед Май 27, 2012 4:02 pm by Skyler Sweetheart

» Искате ли да си спретнем едно Масово?
Лятото на 1900г.  EmptyВто Май 22, 2012 9:47 pm by Skyler Sweetheart

» Частните басейни
Лятото на 1900г.  EmptyПон Май 21, 2012 4:35 pm by Skyler Sweetheart

» Търся си другарче за Рп!
Лятото на 1900г.  EmptyПон Май 21, 2012 10:04 am by Areliya Valentine

» Масов РП - На черната комета ЗАПИСВАНЕ
Лятото на 1900г.  EmptyНед Май 20, 2012 8:11 pm by Klaus

» Оцени профила на предишния.
Лятото на 1900г.  EmptyНед Май 20, 2012 5:26 pm by Skyler Sweetheart

» Какво казва подписа на предишния?
Лятото на 1900г.  EmptyНед Май 20, 2012 5:24 pm by Skyler Sweetheart

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Съб Апр 14, 2012 6:16 pm
Top posters
Sebastian Belford.
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Skyler Sweetheart
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Andrea Belford.♕
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Валъри Питърсън
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Вайлет
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Klaus
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Joshua Riley
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Claire Quinn.
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Leonora Hedley-Dent
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 
Mrs. Color
Лятото на 1900г.  EmptyЛятото на 1900г.  I_voting_barЛятото на 1900г.  Empty 

 

 Лятото на 1900г.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 02, 2012 7:37 pm

Лятото нямаше ли да свършва вече? Минаваше полунощ, а Камий имаше чувството, че ще се разтопи, ако продължи да стои на едно място, макар и с ветрилце в ръка. Танцуването също не бе възможност, макар често да приемаше поканите на непознати джентълмени. Е, вероятно не бе чак толкова горещо, но когато богинята искаше нещо си намираша всякакви причини да го направи.
Макар че на този бал се представяше за дъщерята на богат французин от най-горните слоеве на обществото и тъй като бе единствената жена в живота му, тъй като "майка" й умряла при раждането, се налагаше да го придружи. Всъщност именно за да разполага с името му по своя воля бе създала впечатлението в него самия, както и в околните, че е негова дъщеря. Иначе нямаха абсолютно нищо общо, но никой освен нея не знаеше това. И ето, че бе на поредния бал през този месец.
Тази вечер обаче възнамеряваше да направи нещо друго, освен единствено да танцува и разговаря, и да изиграе ролята на непокорна деветнадесет годишна дъщеря. Така че при първия удобен случай след поредния танц, тя дискретно, но грациозно се измъкна от замъка, под предтекст, че иска да се разходи из градините, ако някой случайно я попиташе. Сама се отправи към едно от езерата, на територията, принадлежаща на собствениците на замъка. Всъщност Камий се запозна по-рано с тях тази вечер, но мислите й се въртяха в съвсем друга посока, така че просто им внуши, че се занимава с тях и отговаря на въпросите им, докато в действителност се бе загледала в млад мъж, привлякъл вниманието й.
Около езерото имаше малак, не много гъста горичка, но със стари вековни дървета, които само придаваха още по-голяма красота на мястото. Богинята съблече роклята си и остана по бельо, като в началото на 20 век това означаваше друга, често сатенена, копринена или направена от друг подобен лек материал, еднопластова рокля, стигаща до земята. Събу и обувките си и влезе в езерцето, усещаща прохладата, разляла се по кожата й. По-голямата част от златисторусата й коса се намокри, но това не представляваше никакъв проблем.Действително вечерта не бе много жежка, но на девойката й се плуваше, а често, ако не и винаги си угаждаше.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 02, 2012 7:55 pm

Скука. Тази единствена дума определяше настроението ми в момента. Намирах се на поредния банален бал, облечен официално и опитвайки се да мина за човек. Прикритието ми беше, че идвах от провинцията и внезапно бях "наследил" цяло състояние от единствената си роднина - далечен мой дядо. Глупавите простосмъртни лесно се връзваха на лъжите ми и съчинените истории вече не ме забавляваха както едно време. Сливах се без усилие с хората, които чистосърдечно, наивно и искрено ме бяха приели сред "изтънчените" кръгове на така прочутото им висше общество. Обикновено се промъквах рано, стараейки се да измисля извинение, за да си тръгна рано и да си спестя скучно прекараната вечер на поредния от многобройните им балове. Само че това се промени, когато забелязах млада "госпожица", която изглеждаше меко казано страхотно във вечерната си рокля. Погледа ми срещна нейния и жаждата ми пламна, променяйки намерението ми да се изнижа рано рано от претъпканата бална зала. Непознатата беше сред малка група хора, които имаха някак странно изражение на лицата си. Продължих да я наблюдавам през останалата част от вечерта и когато тя се изниза от замъка в градината и се запъти към езерото до гората, не се поколебах да я последвам. Знаех какво ще стане, тъй като бях жаден. Ако изпитвах емоции, сигурно щях да я съжалявам, но действително нямаше нищо такова. Наблюдавах как се съблече и влезе във водата. Подсмихнах се самоуверено и докато се придържах към сенките на храстите, казах така, че да ме чуе
-Знаете ли, съмнявам се, че това е прието сред обществото.. - умишлено не й позволявах да ме види, наблюдавайки развеселено как тя се стресна, но само за секунда, а не като обикновените хора и след това се обърна в посоката, от която беше дошъл гласа ми.


Последната промяна е направена от Klaus на Сря Май 02, 2012 8:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 02, 2012 8:07 pm

- Не е прието и да се шпионират девойки, когато те си мислят, че са сами - отговори Камий на непознатия, потапяйки се във водата до брадичката си. Въпреки това себе усмихнала, а лунната светлина се отразяваше както във водата, така и в светлата й кожа. Не знаеше дали вампирът я е разпознал като божество, но дори и да беше, тя пак можеше да се заиграе със съзнанието му. Винаги й бе много по-интересно, когато създаваше илюзии и въобще се ровеше без покана в ума на свръхестествено същество, отколкото на простосмъртните хора. А с вековете вампирите се увеличаваха многобройно, така че и те не бяха кой знае колко интересни вече. Но тръпката си оставаше.
- От там ли предпочиташ да водим това подобие на разговор. На-малкото ти вече ме видя - сви рамене богинята, но усмивката й се запази. Не се страхуваше, напротив, беше в много добро настроение.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Belford.

Sebastian Belford.


Брой мнения : 147
Join date : 22.03.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 02, 2012 8:11 pm

Балове ... как мразеше тези жалки събития толкова бяха досадни.Защо ли въобще бе дошъл н а това забравено от бога кралство тук бе толкова топло под водата беше хиляди пъти по-добре.Всички се опитваха да привлекат вниманието му но тъй като бе възпитан им обръщаше цялото внимание на света.Реши обаче тук да се представи за друг .И точно тук се оказа че имал братовчедка е явно историята му не е била измислена явно я бе чул от някъде и я е изкопирал .. но момичето бе човек така че беше лесно да я накра да забрави.Дори не му костваше и най-малкото усилие та тя бе толкова лесна толкова глупава и наивна че силите му повлияха веднага .Извини се на госпожицата и се запъти към другия край на стаята защото някакъв стра мъж явно богаташ му помаха.Какво ли искаше този??Но веднага щом разбута няколко човека и видя дъщеря му най-вероятно зави в ляво и тръгна към вратите на замъка.Преди да влезе видя че има хамаци и езеро там трябваше да отиде сигурно там няма да има никой ... Щом излезе обаче чу гласа на някакъв мъж идваше откъм езерото точно там където искаше да отиде.Е явно няма да бъде сам.Щом приближи обаче видя че в езерото има момиче може да я видял в залата или да са говорили не можа да се сети тази вечер бе говорил с толкова много хора.Реши да не ги притеснява приближи се безшумно до хамака и се излегна на него.Сложи ръцете си зад врата си и леко притвори очи като тайно подслушваше разговора на двамата .На небето имаше хиляди звезди бе толкова горещо искаше му се да се съблече и да влезне във езерото при момичето.Ноо може би после когато те си тръгнат кой знае може дори да не го видят .
Върнете се в началото Go down
https://atlantis-rpg.bulgarianforum.net
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 02, 2012 8:23 pm

О, щях да се наслаждавам на това. Тя не изглеждаше уплашена, точно обратното - доброто й настроение си личеше от километри.
-Това заповед ли е, госпожице? - попитах развеселено и когато се вгледах в лицето й, бях сигурен, че ми е познато и вече съм я виждал някъде. Замислих се, ровейки из безкрайните спомени, докато накрая не я познах.
-Камий? - попитах, за момент изненадан, но все така развеселен. -Я виж ти... Не очаквах да те срещна тук.
Тя ме гледаше недоумяващо - което се подразбираше, тъй като не можеше да ме види и нямаше как и да ме познае. Реших да пристъпя на светлината и със самоуверена усмивка срещнах погледа й, но свръхсетивата ми доловиха нещо и се ослушах, сигурен, че вече не бяхме само двамата и имаше и още някой тук.
-Е, май не само аз се спотайвам - продължих уверено, като добавих -Защо не се представим един на друг?
Нарочно се придържах (доколкото можех), до приетите учтивости и въпреки приповдигнатото ми настроение се постарах да не се издавам и да продължа прикритието си на човек, след като до езерото имаше трета персона.
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyЧет Май 03, 2012 5:27 pm

- Ах, Никлаус! Теб не очаквах тук - усмихна се мило богинята
Камий се засмя и се изправи. Усети чуждото присъствие, но не се смути. Рядко позволяваше нещо или някой да я изненада, но една от причините бе, че имаше високо самочувствие. Не често, но понякога си мислеше, че светът се върти около нея и което бе по-лошо - вярваше си. Но бе бегиня и й бе простено. А и споменахме, че това не се случваше често.
Момичето тръгна към вампира, а водата се стичаше от косата и дрехите по лицето и тялото й.
- Какво стана? Да не би появата на непознат да попречи на големият ми лош вампир в игричката му? - попита тихо Камий. Тя докосна лицето на стария си познайник, а бавно след това плъзна пръстите си през скулите, устните му, надолу към гърдите и корема. След това хвана същата ръка с другата си зад кръста, поглеждайки Клаус невинно.
Не и се занимаваше да рови в миналото, търсейки момента им на запознанство, докато други неща се въртяха в главата й. Може би бе сбъркала призванието си. Въпреки появата на подобни мисли от време на време, тя не съжаляваше за дарбите си. Може би понякога се нуждаеше от някоя и друга, но с това щеше да се занимава в някой друг не толкова приятен момент.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyЧет Май 03, 2012 8:01 pm

Подсмихнах се, плъзгайки поглед по тялото й. Очевидно не бях единствения, който играеше игрички тук.
-Не мисля, Камий. А и смятам, че си наясно че нищо не ме спира да получа каквото искам. - отново плъзнах поглед по тялото й, този път по-бавно. Въпреки това обаче вниманието ми се насочи към сенките и непознатата фигура там.
-Обаче ако се наложи да убия жалкия смъртен, защото издаде, че не съм човек, приписвам смъртта му на теб, богиньо. - смигнах й, връщайки жеста и като не помръднах и със сантиметър, се протегнах и увих около пръста си малък рус кичур.
-Мм.. Не че ще има значение. Жаден съм. - "А ти си наясно, че си очарователна", помислих си, докато я гледах в очите с типичната си самоуверена усмивка. Знаех, че е телепат, но за мен това не променяше нищо поради простичката причина как винаги казвах, каквото мисля. Дори и сред досадното висше общество тук.
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyПет Май 04, 2012 1:14 pm

Дьо Бари се усмихна. Харесваха й игрите, харасваше и чувството да печели
- А, не се притеснявай, той не е простосмъртен. Всъщност е нещо подобно на теб и има намерение само да подслушва - подметна богинята, заобикаляйки вампира и заставайки зад гърба му.
- Като се замисля не сме се срещали от наистина много време, Клаус, но не си се променил изобщо. Не че се съмнявам, че е възможно. Но какво ли съм правила толкова време без теб? - един от най-лесните начини да накараш мъж да падне в краката то, било то и вампир, бе да изтъкнеш величието му; изпитан и доказан метод още от строенето на пирамиди. Но тъй като днес конкуренцияра бе по-голяма, вероятно го оценяваха повече. Камий нямаше нищо против да дърпа конците, дори и тайно.
- И... мога ли да знам какво точно искаш? - попита тя невинно и тихо, надигайки се на пръсти.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyПет Май 04, 2012 2:44 pm

-Жаден съм, Камий - озъбих й се и вампирските ми зъби се видяха ясно. Бях се подразнил, но знаех, че трябваше да се успокоя. Въздъхнах раздразнено и зъбите ми изчезнаха.
-Това е интересно. Тук със сигурност не очаквах да има толкова свръхестествени същества, събрани на едно място. - замислих се за момент и като срещнах погледа й, отвърнах
-В момента искам да утоля жаждата си. - подсмихнах се, въпреки че знаех, че си беше невъзможно да я сплаша - това беше едно от нещата, които харесвах у нея. Не че изпитвах някакви чувства. Никога не се принизявах до досадните простосмъртни. Пъхнах ръце в джобовете си и казах
-Ами ти, какво правиш тук, Камий? Нека не прекъсвам.. хмм.. среднощното ти плуване? - в тона ми се четеше развеселеност и след като отстъпих по-малко от крачка назад, й посочих с жест да се върне в езерото.
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyПет Май 04, 2012 3:14 pm

- Спокойно, Клаус, не съм ти враг. Повече те харесвам усмихнат? - богинята не помнеше тази раздразнена страна на Никлаус, а и бе сигурна, че не е използвала дарбите си. Макар че не може да се каже, че се познаваха, сякаш цял живот са живели заедно, познанството им датираше от много време. Камий се усмихна широко, прехапвайки долната си устна и затваряйки очи, хвана и вдигна косата си с ръце и се завъртя, приближавайки се към езерото.
- Ще се присъединиш ли? - попита блондинката през рамо, когато стъпалата й отново бяха във водата. - Може и да се съглася да се нахраниш с мен! - сви рамене.
Типично за богинята, не предлагаше нещо, без да иска друго в замяна, какво обаче все още не бе решила. А преговорите във водата й изглеждаха по-интересни. Някаква нощна птица се стрелна над гората в търсене на плячка, което накара Камий да се замисли, че трябваше по-често да търси така наречените "приключения" през нощта, точно както сега.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyПет Май 04, 2012 4:33 pm

Повдигнах вежди - знаех тази игра. Беше типично за Камий, макар че бях забравил този факт, тъй като не се бяхме виждали от много време. Е, нямах нищо за губене, но перфектно знаех, че ако тя ми предложеше кръвта си, щеше да поиска нещо в замяна.
-Защо не - казах, като свалих сакото и ризата си, решен да я последвам. Можех да намеря някой смъртен и да задоволя жаждата си, без да трябва да дам нещо в замяна, но пък това не беше и наполовина толкова интересно. Паренето в гърлото ми бе познато и се усмихнах, докато навлизах във водата след нея, но не се доближих до мястото, където стоеше тя. Просто се отпуснах, оставяйки се да бъда измокрен целия. Беше приятно, но не и толкова интересно. Излязох над водата и погледнах Камий, като срещнах погледа й.
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСъб Май 05, 2012 10:01 am

"... с някой смъртен..."?! Това подразни Камий, но тя само се усмихна.
Повика Клаус с пръст и отметна косата си на една страна, така че кожата по шията й да се открие. Когато не видя последвало действие от страна на вампира, мина на пръв поглед нежно с нокти по шията си, докато те пробиха кожата й и кръвта започна да се стича бавно. Облиза пръстта, по който имаше капки кръв със същата предизвикателна усмивка. За богинята кръвта нямаше някакъв по-особен вкус, но за вампирите не бе така. Не можеше и да знае какво е чувството за вампир да пие кръв по обясними причини, но предполагаше.
- Или ти, или някой друг. Но не гарантирам, че друг път ще ти се отдаде такава възможност!
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСъб Май 05, 2012 11:10 am

Подсмихнах се. Предизвикателната Камий ме привличаше много повече, отколкото тази, която обичаше игричките. Застанах зад нея, така че да усети присъствието ми. Бях доволен, че е сериозна - аз също бях и исках тя да е наясно, че да ме подценява би било огромна грешка. Аз със сигурност не я предизвиквах, както тя мен; е, не знаех, че ще срещна някой, на който игричките да са по-забавни, отколкото на мен, но ето че и това се случи... Разбира се, ходовете и разиграването винаги бяха интересни, а и прогонваха скуката, но накрая и те ме отегчаваха. Докато Камий.. усещах, че в нейната компания надали ще ми доскучее.
Облизах стичащата се кръв от раната на врата й и след това поставих целувка върху нея, като съвсем леко прошепнах до ухото й
-Сигурна ли си, богиньо? Защото и за теб няма да има връщане назад, след като започна... - усмивката си личеше в тона ми и знаех, че я е усетила, въпреки че не можеше да види изражението ми както бях застанал зад нея. Дъхът ми погали ухото й, а едната ми ръка се вплете в русите й кичури.
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСъб Май 05, 2012 11:28 am

Самодоволна усмивка се плъзна по устните на богинята. Всъщност не бе очаквала толкова интересна вечер. Предполагаше, че единственото нещо, което не се вписваше в правилата щеше да бъде да избяга от бала, а като бонус бе и присъствието на мъжки екземпляр. Но срещата й с Клаус, който освен че бе очарователен представител на мъжкия пол, бе и вампир, което допринасяше за насладата от играта.
А загубата на кръв за Камий не бе проблем. Тя просто бе в тялото й като допълваща част, и без нея съществуването на богинята не бе застрашено. Не знаеше до колко Клаус е наясно с това, но и не я интересуваше в момента.
- И да искам вече не мога да избягам, нали така?
Зарови ръка в косите на вампира и обърна лицето си към неговото, до колкото можеше. Намигна му и нахално си отрадна целувка.
- По-добре побързай! Не си единственият вампир тук.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСъб Май 05, 2012 11:39 am

Кимнах, но все така самодоволно се усмихвах.Вече беше споменала, че присъстващия в сенките непознат е подобен на мен. Трябваше да е вампир. Или не изцяло вампир... Е, все пак обаче не исках да бързам - желанието ми беше да се насладя на това възможно най-много. Както Камий беше казала, нямаше да получа друга такава възможност, затова щях да се възползвам от тази колкото се може повече. О, това щеше да е приятно. Подсмихнах се и леко насмешливо отвърнах
-Както кажете, богиньо... - срещнах погледа й и този път аз бях този, който си открадна целувка. По-малко от секунда след това обаче, зъбите ми се впиха в раната на врата й, още преди тя да се е усетила, и кръвта й изпълни устата ми - мм...
Върнете се в началото Go down
Camille de Barry

Camille de Barry


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyНед Май 06, 2012 7:34 am

За богиня, за която кръвта не е от особено важно значение за съществуването й, усещането тя да напуска постепенно тялото й по необясними причини й доставяше удоволствие. Сърцето й забързваше ритъма си, за да може да изпомпи повече кръв, която да отиде в клетките, само дето не там се озоваваше в крайна сметка. Знаеше, че му харесва и макар че нямаше да му го признае на глас, на нея също й харесваше.
Понякога някой и друг импулс се плъзваше по ръката й и тя свиваше пръстите си в юмрук, макар именно тях да бе заровила в косата на вампира.
Оставаше само да избере начина, по който Клаус щеше да й върне услугата, но в момента въобще не й бе до това. Мислеше само за насладата, която също изпитваше. А услуга поможе да поиска винаги, разполагаше с цялото време на света.
Върнете се в началото Go down
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  EmptyСря Май 09, 2012 12:44 am

Отделих устните си от врата й и наслаждавайки се на усещането на наслада и задоволеност, леко премахнах стичащата се кръв по врата й. Надявах се да не съм прекалил - знаех, че бях взел достатъчно, тъй като вече не бях жаден, но може би тя щеше да залитне от загубата на кръв всеки момент - въпреки факта, че беше богиня и следователно и безсмъртна. Обвих здраво тялото й в прегръдката си и се въздържах да я попитам на глас "Добре ли си?". Знаех, че пак щеше да го чуе, както аз чувах нейните мисли. Подсмихнах се и без да я пускам, продължих да я наблюдавам, за да се уверя, че се е възстановила и казах
-Е, ще е добре да решиш какво да поискаш в замяна... - мразех да съм длъжник, за каквото и да било - а и нали това беше част от играта. Усмивката се върна на лицето ми, като не пусках Камий и оставих тялото й да се облегне на моето, придържайки я плътно до себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лятото на 1900г.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лятото на 1900г.    Лятото на 1900г.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лятото на 1900г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atlantis - RPG  :: When we were younger.. :: Our past will always be behind us.-
Идете на: