Atlantis - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis - RPG

Welcome to the lost city Atlantis
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Главният плаж
Главният плаж  EmptyЧет Юли 26, 2012 8:06 am by Klaus

» Вашите банери.
Главният плаж  EmptyПет Юни 29, 2012 10:50 pm by Harley Benton.

» Приятелите ни.
Главният плаж  EmptyНед Май 27, 2012 4:02 pm by Skyler Sweetheart

» Искате ли да си спретнем едно Масово?
Главният плаж  EmptyВто Май 22, 2012 9:47 pm by Skyler Sweetheart

» Частните басейни
Главният плаж  EmptyПон Май 21, 2012 4:35 pm by Skyler Sweetheart

» Търся си другарче за Рп!
Главният плаж  EmptyПон Май 21, 2012 10:04 am by Areliya Valentine

» Масов РП - На черната комета ЗАПИСВАНЕ
Главният плаж  EmptyНед Май 20, 2012 8:11 pm by Klaus

» Оцени профила на предишния.
Главният плаж  EmptyНед Май 20, 2012 5:26 pm by Skyler Sweetheart

» Какво казва подписа на предишния?
Главният плаж  EmptyНед Май 20, 2012 5:24 pm by Skyler Sweetheart

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Съб Апр 14, 2012 6:16 pm
Top posters
Sebastian Belford.
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Skyler Sweetheart
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Andrea Belford.♕
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Валъри Питърсън
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Вайлет
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Klaus
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Joshua Riley
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Claire Quinn.
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Leonora Hedley-Dent
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 
Mrs. Color
Главният плаж  EmptyГлавният плаж  I_voting_barГлавният плаж  Empty 

 

 Главният плаж

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Andrea Belford.♕

Andrea Belford.♕


Брой мнения : 102
Join date : 22.03.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Главният плаж    Главният плаж  EmptyНед Апр 01, 2012 7:16 pm

Главният плаж  Tumblr_lycz98LyUd1r0ykyco1_500_large
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyПет Апр 06, 2012 11:33 pm

Аз летя!
Честно това си помислих първата секунда!Но си беше приятно да не вървиш..но ако и виждах нещо освен тъмнина.Толкова е гадно да нямаш свръхразвити сетива.Почти не се нацупих.
Чух вълни.Оу.Плажа.Оу.И туп в пясъка.
-Не съм чак толкова малка ,че да си правя пясъчен замък!
Изсумтях аз.Огледах се и видях само едно.Луната.
И тогава една лампичка светна и докато се усетя из целия плаж имаше свещи които осветяваха всичко и аз се усмихнах доволно.
-Сега мога да виждам арогантната ти усмивка..
Лукаво се усмихнах и зарових ръце във пясъка.Добре може и да съм малка ...
Не.Не.Веднага спрях да мисля за пясък и се загледах в морето.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyПет Апр 06, 2012 11:47 pm

Смехът ми отекна из пустия плаж, където по тъмно нямаше никой. Гледах надолу към Вай, която иронично, изглеждаше точно като някое малко дете в пясъка. Клекнах до нея, като отметнах кичур от косата й назад и кимнах.
-Така е. Но аз те виждах ясно и преди това. - усмихнах се самодоволно, докато без да се замислям се строполих на пясъка до нея. Излегнах се в поза, сякаш целия бряг е мой и повдигайки рамене, отпих от бутилката, която още стисках в ръката си. Предложих я на Вай, наблюдавайки дали ще я приеме, докато я гледах самоуверено.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:00 am


-Ти виждаш всичко ... не е честно ..
Последните думи ги измрънках, но тогава.
-О,и чуваш всичко ..
Извъртях очи недоволно.И аз искам.Ох,може скоро и наистина да се вържа като бебе.
Погледнах към шишето и след това си направих мое.Взех него и веднага започнах да пия.(
-Така всеки си играе със своето..
Засмях се и легнах на пясъка,а косата ми затъна в пясъка.Трагично.
Звездите си блестяха на тъмносиньото небе.
Блестяха.Блестяха.А аз само ги гледах.
Погледнах настрани и още една кутия цигари се появи ... за всеки случай.
-Как е глада ?!
Попитах аз и се засмях.
Е,може да не виждам и да не чувам.Но не ми трябва кръв.Хах!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:06 am

Повдигнах рамене.
-Бил съм и в по-лошо положение. - беше си истина, но избягвах да мисля за това
-Но ако предлагаш.. - повдигнах вежди многозначително и след поредната усмивка, отпих голяма глътка от шишето алкохол. Може и да се отегчавах доста лесно, но пиенето си беше едно от малкото човешки изобретения, което трудно щеше да ми омръзне.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:14 am

-Аз не предлагам ... аз не казвам не... тази дума не съществува като отговор ..
Отвърнах аз и се усмихнах.Ето я и луната.
Беше доста спокойна вечер.Малко се плашех.. винаги съм се плашила от тишината .. а сега не.. за първи път в целия си живот.Странно.
Отпих от шишето и го оставих в пясъка.Тръгнах към запалката ,но след секунда се усетих ,че около хиляда свещи греят около мен.Тогава с няколко опита да стигна кутийката с цигари се отказах и отново се настаних.
-Ако си гладен просто си хапни.Само не ме убивай!Ако е възможно ...
Засмях се.До сега не съм била в смъртна опасност .. странно.
Обичам думата "странно" и това е странно! Хах.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:26 am

Подсмихнах се, но не си пролича в тона ми, когато отвърнах
-Възможно е. - контролът ми беше перфектен и след като не исках, значи нямаше да я убия. А и беше интересна компания. Засега. Наведох се и отметнах косата от врата й, усещайки кръвта, която пулсираше във вените под кожата й. Зъбите ми се удължиха и не особено нежно ги впих във врата й, усещайки кръвта й на устните си - вкусът й ме връхлетя, усилвайки жаждата ми и зъбите ми се впиха по-дълбоко във врата й. Взимах достатъчно на големи глътки, удовлетворявайки желанието си за кръв. Въпреки това не я пуснах, като леко я натиснах върху пясъка, все още пиейки.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:37 am

Ау.Ау.Ау.
Добре ,трябваше ли толкова много ?!А и продължаваше..
Ау.Ау.Ау.
След секунда вече започнах да издавам стонове.Може би като "Нахрани ли си?". Най-лошия вариант бе изгубя съзнание за секунди и после да го убия.
И отново.
Ау.Ау.Ау.
А след още една секунда започна да ми харесва.
По странен начин.Сякаш... как да го опиша?!Беше просто ..странно чувство.Може би защото никой вампир не си позволяваше да изпие такова количество.Освен онзи в Тениси който накарах да полети към Марс.
И изведнъж се отпуснах като просто оставих Ник да прави каквото си иска.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 12:45 am

Усещах колко беше напрегната първоначално, но накрая се отпусна. Отначало не обърнах внимание на това, но след известно време реших, че съм взел достатъчно, а и не исках да припадне. Отдръпнах се от врата й, но погледнах към лицето й и се усмихнах доволно, виждайки че е в съзнание. Облизах устните си, като я оставих да види самодоволното ми изражение.
-Мм.. Това беше доста добро. - премахнах и последните капки кръв около устните си и разгледах врата й. Раната не беше фатална - както обещах, не я бях убил. Въпреки това попитах
-Добре ли си? - не се опитах да я изправя. Бях наясно че беше по-добре да лежи след загубата на кръв. Докоснах врата й от другата страна, като умело напипах пулса й, който беше стабилен.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 1:25 pm

И раната започна да зараства.Е,това го можех и аз.
Лежах си на пясъка и не си мърдах.Все и все само това планирах.Но сега и се налагаше.
Премигнах няколко пъти и започнах да се смея.
Защо ли се смеех?!
Едва ли някой знае.
-Вкусна ли съм?!Вкусна ли съм?!
Със странен ентусиазъм попитах аз..
Може би защото ми бе интересно да разбера дали кръвта ми е вкусна.
Дали е?!
Май започнах да си задавам прекалено много въпроси.На себе си.В ума ми.
Премигнах няколко пъти и се осъзнах.Трябва да спра с това мислене.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 1:39 pm

Подсмихнах се, като повдигнах вежди. Ироничното беше, че надали бях срещал някой досега, който да ми зададе този въпрос. Тя изглеждаше леко комично, докато нетърпеливо ме питаше дали е вкусна, което ме развесели още повече. Наведох се към нея и като прокарах палец по долната й устна, отвърнах арогантно
-Вкусна си - като целувка. - засмях се на необичайното си твърдение, но въпреки това безразлично се изправих - беше меко казано; кръвта й имаше неповторим вкус. Установявайки това, продължих да я гледам с арогантна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 1:53 pm

Ъм.Какво ли бе това определение..
Тази арогантна усмивка вече малко ме плашеше.Само такава ли имаше ?!
Най-вероятно.Е,да попитам ,нали съм любопитно ... или по-скоро нагло същество.
-Имаш ли друга усмивка освен арогантна?!
Веднага вперих погледа си в него.Този отговор щеше да е интересен.
-Оу,и освен насмешливата!
Допълних и помислих още малко.Мда.Само тези бе демонстрирал до сега.
Изчаквайки отговор който със сигурност щеше да е придружен от още една арогантна усмивка,аз все още си бях забила поглед в него.

Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 2:16 pm

Подсмихнах се, но се постарах да не го забележи. Повдигнах рамене и отвръщайки на погледа й казах
-Има ли значение? - последва още една арогантна усмивка, но тя кимна и аз се направих, че се замислям.
-Нека кажем, че тази ми е любимата. - смигнах й, като се обърнах и отново надигнах шишето с алкохол към устните си. Беше си истина, тя предизвикваше усмивките ми.
-Ами ти, малка богиньо, имаш ли усмивка? - попитах развеселено, отново срещайки погледа й. Отговора беше очевиден, но реакциите й винаги ме изненадваха, така че продължих да я наблюдавам, чакайки да проговори.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 2:47 pm

-Аз имам много усмивки ..
Казах аз и се усмихнах по детски начин,но разбира се това ме накара да се засмея.
Последвах примера на Ник и докопах шишето което бях забила някъде из пясъка.Оу.Ето го.
Но не бе особено удобно за пиене и за това се появи една сламка.
Отпих няколко глътки и погледнах Ник.
-Защо арогантната ти е любима ?!Нямаш ли ангелска!?Много ще ти ходи.
Попитах аз с открит сарказъм ,и демонстрирах моята ангелска усмивка..Тя бе близо до детската,но с мило излъчване.
Отново отпих от шишето ,чрез розовата сламка и се усмихнах доволно.
Винаги се усмихвах самодоволно когато правих неща с нещо които съм направила .. сама.
Логика..
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 3:00 pm

Наблюдавах усмивките й заинтригувано. Тя лесно минаваше от една към друга, и трябваше да й призная, че изглеждаха убедително на лицето й. Последната ми хареса най-много, но премълчах този факт и поклатих глава, докато се усмихвах все така самодоволно.
-Аз не демонстрирам така лесно усмивките си. - казах развеселено и като отново се усмихнах арогантно, попитах уж нехайно, но и развеселено
-А и защо питаш, омръзна ли ти тази ми усмивка? - повдигнах вежди, докато я гледах настоятелно, но продължавах да се усмихвам и отпих още веднъж от шишето.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 3:08 pm

-Омразна..
Замислих се за момент.Но веднага се усмихнах развеселено.
-Не..но ме кара да се смея..
Със сигурност щеше да следва въпроса ,защо.Но и аз не знаех със сигурност.Но ми изглеждаше .. просто.Ъм,май и аз не знаех.
-Арогантната ти усмивка..
След като казах думите бавно се засмях.Отново отпих от шишето.Тази сламка бе доста добра идея.Така мога си гледам звездите и да си пия и .. доста неща.И отново самодоволната усмивка.
Някои от свещите започнаха да изгасват и това не ми харесваше,защото ставаше тъмно.Но поне тези около мен си светеха.И виждах арогантната усмивка на Клау.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 4:06 pm

Кимнах. Беше наистина любопитно защо усмивката ми я караше да се смее, но не я попитах.
-А мен ти ме караш да се смея. - срещнах погледа й, като повдигнах рамене и се опитах да потисна напиращия смях. Тя наистина ме развеселяваше, най-вече защото в повечето време изглеждаше някак.. отнесена. И аз не знаех защо обаче. Тази мисъл ме развесели още повече, докато наблюдавах как тя пие от сламка. Разсмях се и това ме подсети, че също имах шише в ръката си от което отпих здрава глътка.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 6:16 pm

-Хах .. много ни е забавно ..
Засмях се иронично.Аз не съм смешна.Имам предвид?!Все пак веднага си оправих косата.Но това ме накара да се засмея.
Отпих от сламката си и отново се ухилих доволно.Започнах да си дъвча края на сламката докато не се начупи цялата и отново зарових шишето някъде в пясъка и се нацупих.
-Гадна сламка ..
Измърморих и се загледах в звездите .. които след час или две ще се сменят със слънцето.
-Ние сме на плажа , а не плуваме?!
Логиката ми.Но все пак..
Отново преместих погледа си към Ник.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 6:33 pm

-Защо, искаш ли? - попитах, тъй като за мен беше все тая. Погледнах забитото от Вай шише в пясъка и се усъмних. Не бях сигурен дали е достатъчно трезва, но щях да разбера много скоро. Изправих се и й подадох ръка, като я дръпнах да стане и тя. Не залитна, нито пък се спъна или нещо подобно, което си беше добър знак. Пуснах я и пристъпих към водата, като се обърнах към нея.
-Хайде тогава - казах с все същата самодоволна усмивка, като посочих с глава вълните. Забих своето шише с алкохол в пясъка недалеч от нейното и отново погледнах Вайлет.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 6:44 pm

-Добре ... аз съм първа ,а ?! Страхливец ..
Изплезих се детински и свалих високите токчета.А и бях прекалено загрижена за останалите си дрехи и за това ги преобразих в бански костюм.Странното беше ,че бе във същия цвят като дрехите.Черен.
Не е студена.Не е студена.Не е студена.
Повтарях си аз докато с леки крачки пристъпвах към водата и без повече да чакам набързо влязох.
-Студено..
Започнах да се смея и се потопих в ледената вода.Постоях под водата около минута и изведнъж изскочих на повърхност с една много странна на вид мида.А тази мида политна към Клаус.
-Влизаш или нее ?!
Попитах аз и усмихнах многозначително.Не беше забавно да си плуваш ,а някой да седи като дърво на пясъка.
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 7:06 pm

Изсмях се на опита й да ме замери с някаква мида и пристъпих към пясъка.
-Идвам, идвам. Май не си от търпеливите, а? - подсмихнах се и бързо свалих блузата си. Панталоните ми я последваха, а след това и обувките. Нагазих във вълните, усещайки, че водата беше студена, макар че надали имаше опасност да измръзна, все пак бях безсмъртен. Гмурнах се и скоростно заплувах под вода, а когато излязох на повърхността, погледнах Вай и развеселено я опръсках.
-Ето ме - доволна? - усмихнах се, но не беше арогантна усмивка. Не беше и самоуверена, а просто обикновена.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyСъб Апр 07, 2012 7:24 pm

-Война ли искаш?!
Предизвикателен въпрос се изплъзна от устните ми.Замахах из водата и водни пръски започнаха да хвърчат съм Ник.
-Хаха !
Казах аз почти като Дядо Коледа и се засмях като се отпуснах във водата.
И отново гледката бе звездите.Но аз се преобърнах и започнах да потъвам все по-надолу и надолу.Като Титаник.
-И да .. доволна съм ..
Засмях се след като отговорих на последния му въпрос.Който не бе точно въпрос.
За мен всичко бе въпрос!!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyНед Апр 08, 2012 1:11 pm

Подсмихнах се. Забелязах, че се беше отнесла и реших също да насоча вниманието си към малко забавление. Гмурнах се под вода, като естествено тъмнината не ми пречеше. Въпреки това създадох огнена топка, за да виждам какво има под водата. След известно разглеждане се отегчих и погледнах нагоре, веднага забелязвайки тялото на Вай във водата. Бързо я приближих и като я дръпнах силно за крака, изскочих на повърхността и казах
-Пау! - зъбите ми просветнаха, удължени, за по-голям ефект. След което ги скрих и се засмях на физиономията, с която ме гледаше.
Върнете се в началото Go down
Вайлет

Вайлет


Брой мнения : 88
Join date : 03.04.2012
Age : 26
Местожителство : The Sexy Town

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyНед Апр 08, 2012 3:00 pm

След не особено кратък писък започнах да удрям Ник със моята не особено голяма сила.
-Ти мен ли ще плашиш?!
Това трябваше да е конско за това ,че ме уплаши .. но самата аз запознах да се смея.
След няма и секунда се спрях и отново се отпуснах върху водата.Май небето бе станало с един нюанс по-тъмно.Колко ли бе часа?Господи не съм и задавала такъв въпрос от сто години.
И преди да се отплесна на някъде реших да си поиграя и копирах части от вампирската същност на Клаус.И веднага вампирските зъбки изкочиха на лицето ми.
-Виж какво си взех ..
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/ninSsSsS
Klaus

Klaus


Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2012

Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  EmptyПон Апр 09, 2012 6:43 pm

Започнах да се смея на вика на Вай, която направи опити и започна да ме удря. Естествено, беше безполезно, и това само ме развесели още повече. След което тя се отпусна във водата, вероятно в момента адски обидена от факта, че я бях стреснал. След това се обърна към мен, а между устните й се виждаха зъби, които доста наподобяваха моите - всъщност си бяха същите. Отправих й още една от арогантните си усмивки, след което се престорих, че оглеждам зъбите й и казах
-Хмм.. Интересно.. Отиват ти. - тонът ми издаваше развеселеното ми настроение и след като срещнах погледа й, все още усмихвайки се, наклоних глава, показвайки врата си и попитах
-Ще опиташ ли? - усмивката не слизаше от лицето ми, напротив - ставаше все по-широка.




П.с.: Сори, че не писах дося, нета ми или беше адски слаб, или изобщо го нямаше
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главният плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главният плаж    Главният плаж  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Главният плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Скритият плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Atlantis - RPG  :: Atlantis. :: The beach.-
Идете на: